Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Barame rabotnici

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Тимако 19 јун. 22:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се барат работници:
1. Заварувач со работно искуство
2. Помошник заварувач со работно искуство
3. Тишлер за работа со дрво со работно искуство
4. Обичен работник
Тимако
078370258
Leaflet
Кон почеток