Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE BARA RABOTNIK MASINSKA STRUKA

0 МКД

Се нуди работа од: Dragan 21 авг. 17:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се бара машински техничар и/или бравар со или без искуство за работа во производен погон.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации