Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara rabotnik

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: ЖЕЛЕЗАРИЈА ЈОЛЕ ЕКСПОРТ ИМПОРТ 14 јан. 12:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Компанијата ДТПУ ,,Железарија Јоле Експорт -Импорт Скопје која постои на пазарот веќе 25 години и се занимава со трговија и доработка на челик и челични производи има потреба од вработување на едно лице кое ќе го надополни тимот во магацин ,на следнава работна позиција:


ОПШТ РАБОТНИК


Плата нето : 18.000 денари


Потребни квалификации:

* Образование ССС

*Возраст до 45 години

*Претходно работно искуство во извршување работни задачи во магацин

*Способност за изведување на општи помошни работи по налог.


Предност :

* Претходно работно искуство со метални профили ,цевки ,лимови.


Вашата кратка биографија и по можност фотографија пратете ја на нашата емаил адреса : [email protected]


ЖЕЛЕЗАРИЈА ЈОЛЕ ЕКСПОРТ ИМПОРТ
02 2 616 304
Leaflet
Кон почеток