Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se baraat pekari i pomosnici

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Сара Тренд Дооел 20 авг. 20:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Бараме искусни пекари и помошници, одлични услови за работа и одлична плата.тел за контакт 071/216-251
Сара Тренд Дооел
38971216251
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации