Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 23 2022 02:17

Se baraat sivacki i peglacka so rabotno iskustvo

Објавени: ноем. 23 02:17
Прегледи: 835
Модна конфекција Обнова бара шивачка и пеглачка со работно искуство во производство на женска конфекција.
Телефон 078385173 и 075433637
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации