Објавени: апр. 11 2022 01:30

Se vrabotuva iskusna shivacka

Објавени: апр. 11 01:30
Прегледи: 1064
Вработуваме!
Искусна шивачка со работно искуство и докажан висок квалитет на работата (кандидатите со препораки имат прeдност)
Заинтересираните може да се јават на следниот број 070-346-066 или да не' контактираат на нашата мејл адреса: mcoutureofficial@yahoo.com

Ве очекуваме
Тимот на M Couture
*********************************************************
Punësojmë !
Rrobaqepëse me përvojë pune dhe me cilësi të lartë të punës (kandidetët me rekomandime kanë përparsi)
Të interesuarit mund të lajmërohen në numrin 070-346-066 ose të na kontaktojnë në adresën tonë elektronike: mcoutureofficial@yahoo.com

Ju presim nga
ekipi M Couture
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации