Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pekara Vatasa ima potreba od pekar majstor

0 МКД

Се нуди работа од: Јордан 20 јан. 14:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Пекара Ваташа има потреба од пекар мајстор! Потребно е кандидатот да има основни познавања од пекарство!
Контакт Јордан 075/246-978
Јордан
075246978
Кон почеток