Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

2 bravari zavaruvaci

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Metal pres pn 15 фев. 22:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Firmata ima potreba od 2 bravari zavaruvaci so iskustvo i poznavanje i upotreba na racen alat od istata dejnost.
070 270 105
Metal pres pn
070 270 105
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации