Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bravar zavaruvac

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: ДИАН ИНГ ИПЕ 26 мар. 12:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Nasata firma ima potreba od bravar-zavaruvac za rabota so materijali od Inox .
Rabotnoto iskustvo ne e zadolzitelno, moznost da naucat onie koi sto sakaat da znaat argonsko zavaruvanje.
Nudime moznost za honorarna rabota.
ДИАН ИНГ ИПЕ
Производство на процесна опрема од областа на прехранбената индустрија (опрема за млекари, сокари, пивари, кечап, мајонез, чоколаден крем, мармалад и др. Пумпи за млекарство , пиварство , винарство итн, и широка палета на иноксни фитинзи - вентили, муфови, нипли, колена, холендери, Т-комади, и др.
Посетете ја нашата продавница
" Антон Попов " бр.3 Прикажи на мапата
070393-072
https://www.dian-ing.com.mk
ДИАН ИНГ ИПЕ
02 2531-857
Кон почеток