Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara pomosnik bravar

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: MBCompany2 14 јан. 12:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se bara pomosnik bravar so i bez rabotno iskustvo.
Rabotno vreme od 08:00 do 16:00 h.
Site zaintersirani neka se javat na tel br: 070 249 456
MBCompany2
070 249 456
Leaflet
Кон почеток