Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara rabotnik

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: ДПТУ ОЏАЦИ 03 ноем. 15:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
ДПТУ ОЏАЦИ доо-Скопје има потреба да вработи машко лице за работно место оџачар.за подетални информации контактирајте не на телефон 070 252-482.
ДПТУ ОЏАЦИ
070252482
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации