Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se nudi rabota za elektricari

0 МКД

Се нуди работа од: Електрика 19 јун. 10:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Поради зголемен обем на работа се бара соработка од електричар-и за 2 до 3 месеци со можност за продолжување на соработката .
инф.на тел.070331011
Електрика
070331011
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации