Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 29 2021 01:19

SERVISER ZA KOMPJUTERI

Објавени: ноем. 29 01:19
Прегледи: 126
ПОТРЕБНО ИСКУСТВО НАЈМАЛКУ 3 ГОДИНИ
Опис на линк

jovica

Друштво за компиутерски инжинеринг и сервис
Посети ја страната на нашата продавница

Ул. Симеон Кавракиров бр.16/4 Прикажи на мапата

077850605

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Друштво за компиутерски инжинеринг и сервис

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации