Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se baraat instalateri na kameri i alarmi

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Security Solutions 14 јан. 09:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Security Solutions од Скопје бара 1 (еден) искусен инсталатер (тим лидер) за безбедносни системи (камери, аларми, домофонија, противпожарна заштита, контрола на пристап и др.) и 1 (еден) помошник инсталатер.

Кандидатите треба да имаат основно познавање на англиски јазик и возачка Б категорија.

Кандидатите за тим лидер треба да имаат исксуство и познавање на дејноста и да имаат способност самостојно да водат тим.

Кандидатите за помошник треба да имаат искуство со рачен и машински алат како штрафилица или мала хилта, инсталации на кабли, монтажа на уреди ( не мора од оваа дејност)

Услови за работа:
- Службено возило
- Врвен алат од секаков тип
- Редовно работно време
- Вистинска можност за напредување
- Пријатна работна атмосфера
- Редовна плата на одреден датум во месецот
- Платата се дефинира на основа на искуството и знаењето

Повеќе информации на телефонскиот број.
Security Solutions
071255000
Leaflet
Кон почеток