Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Elektro Tehnicari instalacii i osvetluvanje

0 МКД

Оглас од претпријатие Се бара работа од: LED MARKET 15 јан. 16:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
LED MARKET

LED MARKET

129 Огласи во продавницата

PROMOCIJA LED 7W ZAMENA ZA 60W OMNI 179 MKD
PLATI EDNA ZEMI 2 ANTI KORONA LAMBI 7 999 MKD
ANTI VIRUS UV LAMBA 2 999 MKD
LED VELIGDENSKI FLAER 49 MKD
Вид на оглас
Се бара работа
Огласено од
Продавница
бараме луге за редовно вработување
електро монтери, инсталатери, ...со или без искуство
Leaflet
LED MARKET

LED MARKET

129 Огласи во продавницата
OFFICE LINEAR LED LIGHTING 53 EUR
Anti VIRUSNA LAMBA za AVTOMOBIL UVC Ozon 2 599 MKD
SOLARNI DEKORATIVNI SVETILKI LED 995 MKD
HEPA PROCISTUVAC SO UV STERILIZACIJA 250 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации