Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

REVIT MEP

0 МКД

Се бара работа од: REVIT MEP 26 мај 00:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се бара работа
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Изработувам комплетни проекти за греење ладење и климатизација на основа модел изработен во програмот Revit. Воедно барам и дополнителна доброплатена работа во истата проблематика.
REVIT MEP
075868869
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации