Објавени: авг. 12 2015 09:31

Se baraat bravari

Објавени: авг. 12 09:31
Прегледи: 55
Нашата компанија Д2 ТИМ има потреба од бравари со и без работно искуство.
Работата ќе биде за брусење на одливци.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации