Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Devojki za rabota so i bez rabotno iskustvo

0 МКД

Се бара работа од: Vesna Visage 04 септ. 23:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Salon za ubavina ima potreba od devojki za rabota kako frizerki , kozmeticarki i fizioterapevtki so i bez rabotno iskustvo . Pocetna plata 20.000 denari + bonusi + prijavuvanje . Za poveke informacii i zakazuvanje intervju zainteresiranite mozat da se javat na telefon 070 / 498 - 751
Vesna Visage
070/498-751
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации