Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NORA BJUTI STUDIO bara devojcinja za rabota

0 МКД

Оглас од претпријатие Се бара работа од: Nora Bjuti 21 јан. 18:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se baraat devojcinja za rabota vo kozmeticko studio za masaza I depilacija NORA BJUTI.
So iskustvo ili bez iskustvo, zapocnuvanje so rabota od 3ti februari.
Lokacija- Karpos 3 pozadi Leptokarija
Plata-25.000 den.
Kontakt-NORA BJUTI -Ema 075/953-266
Nora Bjuti
075953266
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации