Македонски | Shqip | English |

SE BARA FRIZERKA

Се нуди работа од: SANDRA 27 јан. 11:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Аеродром, Скопjе
Сектор : Козметичка нега
Studio „SANDRA“ vo Aerodrom bara frizerka, plata fiksna i vednas prijavena.
Нема посетени огласи
Кон почеток