Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Devojki za rabota so i bez rabotno Iskustvo

0 МКД

Се нуди работа од: Vesna 08 јан. 01:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Salon za ubavina ima potreba od devojki za rabota kako Kozmeticarki i fizioterapevtki so i bez rabotno Iskustvo . Pocetnata plata iznesuva 20.000 denari plus prijavuvanje . Zainteresiranite moze da se javat sekoj den na telefon 070 / 498 - 751
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации