Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se baraat devojki honorarno za rabota vo Ohrid

0 МКД

Се нуди работа од: viki 20 мај 01:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se baraat devojki za rabota za vo Ohrid za vo spa centar so i bez rab iskustvo isklucivo od 18do 32 god ,sledi obuka i smestaj obezbeden za leten period.poveke info na tel;078218588 plata mnogu solidna
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации