Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE BARAAT MARKETING ASISTENTI

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Вработисе2016 04 фев. 17:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
ЗАСТАПНИК НА СВЕТСКИ БРЕНД
ИМА ПОТРЕБА ОД МАРКЕТИНГ АСИСТЕНТИ ОД БИТОЛА И ОКОЛИНАТА.
ИМЕ, ПРЕЗИМЕ И ТЕЛ. ЗА КОНТАКТ НА:
[email protected]
УСЛОВИ:
ССС И ВСС
СОПСТВЕНО ВОЗИЛО
СТРАНСКИ ЈАЗИК (АНГЛИСКИ, АЛБАНСКИ)
Вработисе2016
Leaflet
Кон почеток