Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KONKURS ZA RABOTA

Се нуди работа од: Risto 07 авг. 20:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Се вработуват 30 МАРКЕТИНГ АСИСТЕНТИ.Потребните квалификации за пријавување ќе ги најдете на :
www.marketingasistenti.blogspot.com
Leaflet
Кон почеток