Македонски | Shqip | English |

Se bara medicinska/stomatoloska sestra za rabota

Се бара работа од: Marin 27 јан. 22:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Ѓорче Петров, Скопjе
Сектор : Медицина
Се бара медицинска/стоматолошка сестра за работа во стоматолошка ординација. Потребно е кандидатите да имаат положен стручен испит.
Пожелно е да се има познавање на работа со компјутери.

Телефон за контакт: 075/ 374376
Достапност за информации: од 12:00 до 14:00 часот
Нема посетени огласи
Кон почеток