Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vrabotuvanje na medicinski personal

0 МКД

Оглас од претпријатие Се бара работа од: Family medical center-Saraj 02 окт. 12:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се бара работа
Огласено од
Физичко лице
Локација
Сарај, Скопjе
Сектор
Медицина
Nova poliklinika vo s.Semeniste opstina Saraj bara medicinski personal za vrabotuvanje
1.Doktor po opsta praksa
2.Stomatoloska sestra
3.Doktor internist
4.Doktor ginekolog

Uslovi za vrabotuvanje povolni, so plateni doprinosi i dogovor.
Family medical center-Saraj
070411100
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации