Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara medicinsko laboratoriski analiticar

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: ПЗУ БИОМЕД ЛАБ 15 фев. 20:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Сектор
Медицина
Дијагностичката лабораторија за молекуларна дијагностика ПЗУ БИОМЕД ЛАБ од Охрид има потреба од Медицинско лабораториски аналитичар.
Потребно е кандидатот да ги има следните квалификации:
- Завршено соодветно образование и положен државен испит
- Познавање на англиски јазик (говорење, читање, пишување)
- Работа со Microsoft office
- Да поседува возачка дозвола од Б категорија
- Одлични комуникациски вештини
- Способност за тимска работа
- Висока работна етика
Работно искуство на позицијата се смета за предност.
Потребно е заинтересираните кандидати да испратат CV на [email protected]
ПЗУ БИОМЕД ЛАБ
075/518 657
Leaflet
Кон почеток