Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara sestra za rabota vo stomatoloshka ordinaci

0 МКД

Се нуди работа од: Dentomedia 08 јан. 09:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Локација
Чаир, Скопjе
Сектор
Медицина
Se bara sestra za rabota vo stomatoloshka ordinacija, so ili bez rabotno iskustvo. Moze da bide so bilo koj profil na obrazovanie od sredno medicinsko uciliste. Potrebni se osnovni poznavanja na rabota so kompjuteri. Za podetalni informacii okolu uslovite za vrabotuvanje obratete se na 072 561 621 ili preku e-mail na dentomedia@gmail.com
Dentomedia
072561621
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации