Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Farmacevtski tehnicari

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Славка 27 мај 09:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Поради проширување на својот тим Аптека АЛОЕ има потреба од фармацевтски техничари на неопределено време. Положен стручен испит и работно искуство во аптека ке се сметаат за предност.
Испретете го вашето CV на [email protected]
Славка
071 344606
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации