Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ocna ordinacija bara oftalmolog

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: проф. Софрониева 10 фев. 18:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Сектор
Медицина
Очна ординација "проф. Софрониева" бара офталмолог специјализант или на специјализација за полно работно време. Потребно е основно познавање на англиски јазик и компјутери.
проф. Софрониева
02/3226631
Leaflet
Кон почеток