Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara farmacevtski tehnicar

0 МКД

Се нуди работа од: Monika 19 јун. 13:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Сектор
Медицина
Поради проширување на својот тим имаме потреба од фармацевстки техничар.
Доколку сте енергиќни, храбри и сакате да бидете дел од нашиот тим Ве покануваме да испратите СV на е-маил aptekamolika@t.mk.
Претходно работно искуство во аптека ќе се смета како предност.
Ве очекуваме
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации