Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara personal

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: P.U.S.Z - Sonce 14 јан. 13:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

P.U.S.Z - Sonce

6 Огласи во продавницата

Se bara negovatelka 0 МКД
Se izdavaat sobi vo Stenje 0 МКД
Se izdavaat sobi vo Stenje 0 МКД
Stan vo Ohrid moze i zamena 40 000 ЕУР
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Продавница
Сектор
Медицина
Приватна установа за социјална заштита на стари лица - Сонце има потреба од вработување на неопределено време на медицинска сестра/техничар,физиотерапевт и неговател. Сите заинтересирани можат да добијат подетални информации на 071 230 812
P.U.S.Z - Sonce
071230812 022733199

P.U.S.Z - Sonce

6 Огласи во продавницата
Stan vo Ohrid moze i zamena 40 000 ЕУР
Se izdavaat sobi vo Stenje 0 МКД
Se bara negovatelka 0 МКД
Se izdavaat sobi vo Stenje 0 МКД
Кон почеток