Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Cistime stanovi i kuki vo Ohrid

0 МКД

Се бара работа од: sonja 16 септ. 16:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се бара работа
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Generalno i povremeno cistenje na vasite domovi,brisenje prozori i vrati,sobiranje pajazina,smukanje,dzogiranje,cistenje kujna,kupatilo,terasa,balkon.Cena po dogovor na tel 071651182

Leaflet
Кон почеток