Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE BARA ZENA ZA CUVANJE NEPOKRETNA ZENA 12H

0 МКД

Се бара работа од: zorica 03 окт. 17:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се бара работа
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Se bara zena za cuvanje, griza i nega vo nas. Radisani.Se raboti za zena 49god. boleduva od multiplex skleroza, ne e pokretna... Se bara za 12h griza od 09-21h. Pomoznost vednas da se pocne!!! Za poveke informacii na 075281997

Cena 15000den.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации