Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara higienicarka pola rabotno vreme

0 МКД

Се бара работа од: Risto 08 дек. 16:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се бара работа
Огласено од
Физичко лице
Baram higienicarka (cistenje, perenje, peglanje). Pola rabotno vreme. Plata 8.000 denari.
Prijavuvanje na 075 285 335, of 18-19 casot.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации