Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се бара куќна помошничка

0 МКД

Се бара работа од: Куќна помошничка Вчера 20:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се бара работа
Огласено од
Физичко лице
Бараме куќна помошничка (домаќинка), за основни куќни работи: готвење, одржување на стан (чистење, перење/пеглање) и слично, за цело работно време (8 часа /ден, 5 дена во неделата), пријавена со осигурување. Станот е во Центар.
Контакт само на вибер
Куќна помошничка
071292505
Leaflet
Кон почеток