Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara rabota za nega na stari lica

0 МКД

Се бара работа од: slagana 20 мај 16:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се бара работа
Огласено од
Физичко лице
Baram rabota da cuvvam i neguvam stari lica so 15 godisno iskustvo od period 10 h-17h - 22h-06h
slagana
070697495
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации