Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara higienicar

0 МКД

Се бара работа од: БИГОР КЛИНИНГ ДООЕЛ 30 јул. 15:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Фирма за хигиена има потреба од хаус мајстор за полно работно време.
Информации на тел.071 391 238 во период од 08 до 16 часот
БИГОР КЛИНИНГ ДООЕЛ
070391238
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации