Македонски | Shqip | English |

Baram rabota kako higienicarka

Се бара работа од: Снежана 27 јан. 18:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Ѓорче Петров, Скопjе
Сектор : Нега и Чистење
Барам работа како хигиеничарка со работно искуство 20 години.
Нема посетени огласи
Кон почеток