Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BARAM RABOTA KAKO CISTACKA NA STANOVI I KUKI

0 МКД

Се бара работа од: Rabie Вчера 05:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се бара работа
Огласено од
Физичко лице
nudime kvalitetno i brzo cistenje na vasite kuki stanovi kancelari buroa vlezovi i dr .generalka cistejne cena po dogovor poveke info na telefoski broj 075 266 416.Rabie
Rabie
 
076 512 362
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации