Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se bara rabota kako Cistacka na Stanovi i Kuki

0 МКД

Се бара работа од: Rabie Вчера 03:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се бара работа
Огласено од
Физичко лице
Seriozna,familijarna zena bara rabota kako higienicarka. Dokolku imate ponuda za rabota,ili potreba od cistenje na vasiot stan iskontaktirajte me na ovoj telefoski broj 075 266 416 rabie. Prifakjam samo serozni ponudi i imam poznavanje vo povekje oblasti.
Rabie
 
076 512 362
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации