Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Restoran vo Ohrid ima potreba od higienicarka

0 МКД

Се нуди работа од: Nina 22 ноем. 11:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Restoran vo Ohrid ima potreba za zeni CISTACKI za podetalni informaci javete se na telefonskiot broj 076348787
Leaflet
Кон почеток