Оглас од претпријатие Објавени: мај 21 2022 06:45

Se bara sobarka za sezona

Објавени: мај 21 06:45
Прегледи: 420
Se bara Zena za rabota od 11-14 casot sekoj den od 15 Juli do 15 Septemvri slobodni denovi 6 vo mesecot za apartmanot vo privatnata Vila NE se cisti sekoj den apartmanot se cisti denot. Na doagane na turistot I na denot na zaminuvanje ima peralna sudalna I pegla se mehanizirano osvrn peglanjeto drugite denovi koga nema cistenje se peri postelninata I se pegla obezbedeno srestva za cistenje lice za kontakt Dragan 078425650 posle 13 casot sekoj den Опис на линк

КАМЕН ИНЖЕНЕРИНГ увоз-звоз

КАМЕН ИНЖЕНЕРИНГ увоз-звоз
Посети ја страната на нашата продавница

Kej marsal tito 103

078425650

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации