Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Negovatelka za 24h

Се нуди работа од: Негователка 02 дек. 19:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Локација
Ресен
Имаме потреба од негователка со 24 часа со работно искуство за нега и грижа на возрасна стара 85 годишна жена во добра здравствена состојба - подвижна која живее сама во стан во градот Ресен. Имате обезбедено сместување, храна и плата од
28 000 денари.
Со работа се почнува од 15.12.2019г.
Негователка
078/412-040 076/440-091
Leaflet
Кон почеток