Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara higienicarka

0 МКД

Се нуди работа од: БИГОР КЛИНИНГ ДООЕЛ 31 јул. 13:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Фирма за хигиена има потреба од хигиеничарка за трета смена.
Информации на телефон 071/391 238 од 08 до 16 часот
БИГОР КЛИНИНГ ДООЕЛ
071 391 238
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации