Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Servis na cistenje

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Royal cleaning 20 мај 22:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Firma za cistenje ima potreba od lica za rabota so vozacka dozvola!
Rabota po redovni klienti..domakinstva, objekti i firmi..
Site zainteresirani neka pratat cv so forografija na [email protected] t-home.com.mk ili na brojot 076423699
Royal cleaning
076423699
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации