Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Дом за стари лица

0 МКД

Се нуди работа од: Дом за стари лица 05 окт. 07:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Дом за стари лица има потреба од персонал за работа за неопределено време:
a. Физиотерапевт (машко или женско лице) кој ќе работи од 07:00 – 15:00 часот од Понеделник – петок со редовна почетна плата
20 000 денари. Се работи само прва смена + пријавување и осигурување. Со работа се почнува од 01.11.2020 г.
b. Медицински сестри со државен испит и лиценца за работа. Се работи во смени: дневна смена од 07:00 – 19:00ч. и ноќна смена од 19:00 – 07:00ч. со 2 слободни дена. Се работи 15 дена и 15 дена сте слободни. Имате редовна плата од 25 000 денари + пријавување. Со работа се почнува од 01.11.2020 година.
c. Негователи / ки со работа во смени. Дневна: 07:00 – 19:00ч.
Ноќна од 19:00 – 07:00ч. со 2 дена слободни. Работите 15 дена и 15 дена сте слободни. Со редовна плата од 18 000 денари + пријавување. Со работа се почнува од 01.11.2020г.
Дом за стари лица
078/412-040 076/440-091 075/501-998
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации