Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

POTREBNA E DOMASNA POMOSNICKA

0 МКД

Се нуди работа од: Домашна помошничка 05 окт. 12:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Семејство од Скопје има потреба од жена за одржување на домакинството(до 55г).
Обврски на жената се одржување на домакинството со готвење.
Жената е потребно петходно да има работно искуство со одржување на домакинство во семејства.
Се работи од понеделник до петок од 08-16часот.
Сите заинтересирани кандидатки да се јават на 075/301-605, 078/315-982
Домашна помошничка
075/301-605
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации