Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

POTREBNA E NEGOVATELKA ZA 24 CASA

0 МКД

Се нуди работа од: ПОТРЕБНА Е НЕГОВАТЕЛКА ЗА 24Ч 05 окт. 13:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Потребна е негователка за нега и чување на неподвижна жена за 24часа 15 дена.
Обврски на негователката се нега и чување на жената, подготовка на храна, менување пелени, бањање, друштво.
Потребно е жената да позитивна, комуникативна и домакинка, да е со претходно искуство со чување на изнемоштени лица во домашни услови.
За подетални информации јавете се на 075/301-605, 078/315-982
ПОТРЕБНА Е НЕГОВАТЕЛКА ЗА 24Ч
075/301-605
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации