Објавени: јан. 15 2022 09:31

Se bara zena za cuvanje na zena od 48 godini vo Svajcarija

Објавени: јан. 15 09:31
Прегледи: 861

Moze da se pocne vednas.

Plata 600 Evra cista bes nikakvi davacki se vi e plateno ; Imate Vasa Soba Hrana i licna Higena Patni troskovi. opis na Rabotata : Denot pocnuva vo 7 sabajle imame medicinski Lica koi doagaat sekoj den vo 7.30 koi sot ja sreduvaat sabajle celosno i vi ja vadat zenat . Imame u cistacka sekoj den znaci vie ste samo za zenata . zenata e vo invalidska kolicka diganjeto e se so liftovi racno ne se diga nisto. za podetalni Info. moze da me barate.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации